PNEUSERVIS

Stav pneumatik zásadně ovlivní jízdní vlastnosti automobilu – vyvážené a nahuštěné pneumatiky se správným vzorkem jsou základ. V našem pneuservise vám pneumatiky vyměníme včetně vyvážení kol, provedeme běžné opravy pneumatik.

Pneumatiky všech značek

Prodáváme pneumatiky od renovovaných výrobců - Michelin, Barum, Uniroyal, Dunlop, Pirelli, Goodyear, Continental, BF Goodrich, Kleber a dalších značek. Vybrané pneu vám hned namontujeme na váš vůz. Běžné pneumatiky máme skladem celý rok, atypické a speciální pneumatiky pro vás objednáme v nejkratší možné době. Nabízíme také prodej disků a kol a dalších autodoplňků a autodílů.

Dále Vám nabízíme možnost uskladnění pneumatik a ekologickou likvidaci použitých pneumatik. Náš pneuservis také nabízí geometrii kol, díky správnému seřízení kol se vám pneumatiky budou sjíždět rovnoměrně a stabilita automobilu zůstane zachována. Geometrii kol je důležité dělat vždy při výměně letních nebo zimních pneumatik nebo v případě, že vjedete do díry nebo na patník ve větší rychlosti nebo jedete na nerovném terénu. Objednejte si geometrii kol při každém přezutí vašeho vozu.

nabízíme možnost uskladnění pneumatik a ekologickou likvidaci použitých pneumatik

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.