AUTOSERVIS

V souladu s posledním zněním blokové vyjímky, kdy výrobce vozidla nesmí podmiňovat uznání záruky opravami v autorizovaných servisech, provádíme servis osobních a dodávkových vozů všech značek bez ztráty záruky na vozidle. Veškeré opravy provádíme v souladu s předpisy jednotlivých výrobců v co nejkratších časových termínech. Kvalita oprav je zaručena používáním kombinace moderního systému řízení práce a vybavení autoservisu.

Náš autoservis pracuje s vozy všech typů a značek. Dodáváme kvalitní náhradní díly a disponujeme moderní technikou. Jsme k službám majitelům osobních a užitkových vozů. Autoservis Ostrava, provádí garanční prohlídky, servisní prohlídky, přípravu na STK a měření emisí, diagnostiku veškerých elektronických systému vozidel, karosářské a lakýrnické práce, opravy a plnění klimatizací. Dále nabízíme služby pneuservisu, výměnu autoskel, montáže elektronických a mechanických zabezpečovacích systémů.


Diagnostika elektronických systémů

Provádíme diagnostiku naftových a benzínových motorů na profesionálních diagnostických přístrojích VAG, DELPHI a…. Díky tomu získáme úplný přehled o aktuální stavu automobilu. Děláme taky diagnostiku elektronických součástí vozidel, díky tomu jsem schopni najít veškeré potenciální poruchy – v motoru, ABS, automatické převodovce apod.

Brzdové centrum

Oprava brzd neznamená jen výměnu destiček nebo kotoučů. Musíme se zaměřit také na další součásti potřebné k správné funkci brzd. K tomu je třeba mít spoustu technických informací, speciálního nářadí a strojního a diagnostického zařízení ( samozřejmostí našeho servisu je kvalitní tester tlumičů ), to vše vám můžeme nabídnout v našem brzdovém centru. Provádíme servis a opravy brzd na nejvyšší úrovni, používáme kvalitní náhradní díly a dbáme na profesionálně vyškolený personál. Nechte si u nás opravit vaše brzdy a buďte připraveni na nečekané situace na silnici…

Máte nabouraný vůz?

Nevadí. My vás v tom nenecháme. V našem autoservise provádíme likvidaci pojistných událostí. Jsme smluvními partnery několika českých pojišťoven – v případě nehody za vás vyřídíme veškeré formality a auto vám opravíme. V případě delší opravy automobilu našim zákazníkům zapůjčíme náhradní vozidlo.

Autoservis Ostrava - Výměna čelního skla

Provádíme výměnu čelních skel zdarma

Dále provádíme příprava automobilu na STK a měření emisí, opravy motorů a převodovek, prodej náhradních dílů.

Autoservis Ostrava - Opravy a plnění klimatizací.

Díky pravidelné údržbě vaší klimatizace vám v autě nebude nikdy horko. Servis klimatizace se má provádět každé 2 roky, tím prodloužíte její životnost a správnou funkčnost. Při opravě zjišťujeme možné uniky chladiva, provedeme diagnostiku závad, opravíme netěsnosti, provedeme vakuování systému, klimatizaci naplníme chladivem a doplníme olejem, pak klimatizaci dezinfikujeme. Samotnou dezinfekci klimatizace je doporučeno provádět dvakrát ročně.

autoservis

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.